Pradžia Čiužiniai LUX Line F1 Čiužiniai

LUX Line F1 Čiužiniai

360.00 440.00 

Minkštesnis (aukštis ~ 26 cm).

Sudėtis:

Porolonas + „Air foam”

Aukštos pocket tipo spyruoklės

Porolonas + „Air foam”

 

Pristatymo trukmė 3-20 d.d (tikslesnis laikas bus nurodytas atlikus užsakymą)

 

Kainos (galimi ir kitokie išmatavimai):

  • Čiužinys LUX Line F1 140 x 200 cm. – 360 Eur.
  • Čiužinys LUX Line F1 160 x 200 cm. – 400 Eur.
  • Čiužinys LUX Line F1 180 x 200 cm. – 440 Eur.
Klausti

Pristatome naują spyruoklinių čiužinių kolekciją LUX Line, kuri pakeis jūsų nuomonę apie tobulą miegą. Mes skyrėme didelį dėmesį detalėms, kad sukurtume čiužinį, kuriame derinama aukščiausio lygio atrama ir komfortas.

Čiužinys parduodamas presuotas ir susuktas, todėl nekils problemų įsinešti į namus.

LUX Line čiužinių kolekcijos pranašumai:

20 cm aukščio „Pocket” spyruoklinis blokas suteikia taškinę atramą kiekvienai Jūsų kūno daliai, o dėl standesnių spyruoklių eilių čiužinio šonuose jis ilgai išliks savo pirminėje formoje.

Čiužinio užvalkalo audinys- viskozė ir yra dygsniuotas su 2-iem porolono sluoksniais: 1 cm klasikiniu porolonu ir 2 cm „AIR foam“ porolonu, kurie išpjauti specialiu reljefu, suteikiančiu čiužiniui papildomo komforto. Čiužinys neturi poroloninio rėmo aplink spyruoklių bloką, dėl to oro pralaidumas yra dar didesnis. Didelės apimties reljefas ant čiužinio užvalkalo suteikia čiužiniui išskirtinį dizainą.

Šioje kolekcijoje dera minimalizmas ir prabanga. Čiužiniai yra visiškai balti, todėl jie atrodo švarūs ir tvarkingi. Jie puikiai derės prie bet kokio interjero stiliaus ir suteiks Jūsų miegamajam elegancijos. LUX Line kolekcijos čiužiniai dėl savo aukščio (nuo 26 cm iki 30 cm) bus itin patogūs net žemose ar aukštose lovose. LUX Line kolekcijoje tikrai rasite sau tinkamą čiužinį, nes skirtingi papildomi sluoksniai (kokoso pluoštas, latekso sluoksnis, HR porolonas) sukuria skirtingą kietumo lygį.

Kiekviena naktis ant mūsų naujų čiužinių bus tikras malonumas. Pabusite pailsėję ir atgavę energiją. Leiskite sau šį komfortą ir suteikite savo kūnui poilsį, kurio jis nusipelnė.

Čiužinio dydis

140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm

Prekių krepšelis
Scroll to Top